Rome.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


counter strike
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 -= HeLp ! =-

In jos 
+2
MArcos
AImar
6 participan?i
AutorMesaj
AImar
Admin
AImar


Mesaje : 105
Data de înscriere : 23/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeLun Feb 25, 2008 9:32 pm

Daca aveti vreo problema legata de cs , windows , linux , etc...spuneti si va vom ajuta cat putem !
Sus In jos
https://romeev.forumgratuit.ro
MArcos

MArcos


Mesaje : 20
Data de înscriere : 24/02/2008
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeMar Feb 26, 2008 12:40 am

ce faci u mah ? am o problema nu-mi mere srv de cs sa te conectezi pe el chiar dak am net si ip`ul bun stii asta...ia zi care e problema ? priceputule Mad affraid


________________
Da tata te ajut eu ...Smile) ori ai pe lan si nu le da voie sa intre trebuie sa schimbi si sa pui pe internet ... ori ma iei la penis si nu ai servaru deschis Smile))) hai te pupa fratele tau
Sus In jos
http://www.competitii.ro
S.W.A.T

S.W.A.T


Mesaje : 3
Data de înscriere : 23/02/2008

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeVin Feb 29, 2008 9:08 am

nu merg pluginurile puse de mnSad( X(X(X Sad
Sus In jos
AImar
Admin
AImar


Mesaje : 105
Data de înscriere : 23/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 3:12 am

S.W.A.T a scris:
nu merg pluginurile puse de mnSad( X(X(X Sad


daca esti pe adminmod fi atent!!
dute exact asa
hlds\cstrike\addons\adminmod\config aici ai un notepod.. unde ai configurile u ..ai un nume la ele vezi daca sunt aici in notepod-u asta .. daca nu sunt dai rename la cfg de acolo si le reeditezi
eX:

LA UN PLUGIN DE FACU POZE CUM ESTE "ss" SCRI ACOLO CAM ASA:
addons/adminmod/scripts/plugin_ss.amx



ITI MAI DAU UN EXEMPLU AI IN SCRIPT PLUGINU :"plugin_CS.amx"
ACOLO UN NOTEPOD SCRI ASA :
addons/adminmod/scripts/plugin_CS.amx
Sus In jos
https://romeev.forumgratuit.ro
GRINCH <3 Cr3tin




Mesaje : 2
Data de înscriere : 25/04/2008

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 9:40 am

nush exact unde e problema.. am ping de 300-2000 pe toate serverele.. mai putin pe 2 rome si inca 1 unde imi merge ca inainte.. nu e de vina netu' pt ca merge normal, alt joc merge la fel/ viteza de download e aceeasi

acum cateva zile mi se misca csu' in reluare chiar dinainte sa ma conectez.. l-am reinstalat de 2 ori si la fel.. dak ai vreo solutie as aprecia
Sus In jos
AImar
Admin
AImar


Mesaje : 105
Data de înscriere : 23/02/2008
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re   -= HeLp ! =- Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 5:41 pm

"GRINCH <3 Cr3tin"]nush exact unde e problema.. am ping de 300-2000 pe toate serverele.. mai putin pe 2 rome si inca 1 unde imi merge ca inainte.. nu e de vina netu' pt ca merge normal, alt joc merge la fel/ viteza de download e aceeasi

acum cateva zile mi se misca csu' in reluare chiar dinainte sa ma conectez.. l-am reinstalat de 2 ori si la fel.. dak ai vreo solutie as aprecia

Posibil ca reteaua ta de net sa fie cauza principala ..adika sa nu se pupe cu alte retele ..cel mai bine da windosu jos ..poate o fi de la pc Neutral
Sus In jos
https://romeev.forumgratuit.ro
bagmedart




Mesaje : 1
Data de înscriere : 30/09/2008

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 7:19 am

intro zi un admin cheater a dat la toti ban care au jucat pe server si amuia nu pot intra!!scoateni te rog banul!!!ip meu este 89.28.13.181\
Sus In jos
xutzu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/12/2008

-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 7:16 am

Am si eu o problema :-??Cand intru in cs find server internet sh dau refresh all nu imi gaseste niki un sv :-?? ce sa fac?ma ajuta careva? santa Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





-= HeLp ! =- Empty
MesajSubiect: Re: -= HeLp ! =-   -= HeLp ! =- Icon_minitime

Sus In jos
 
-= HeLp ! =-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rome.Idle.Ro :: DiverSe :: Probleme Cs-
Mergi direct la: